• 3
  • 4
  • 5
  • 6

V sobotu 2. 9. 2017 se uskutečnil již 5. ročník nohejbalového turnaje o Putovní pohár starosty obce Králova Lhota a turnaj v pétaque. Letošního turnaje se účasnily pouze 4 týmy, což je o téměř polovinu méně než v loňském roce. Turnaj začal kolem poledne. Vítězem turnaje se stal tým s nejnižším věkovým průměrem ve složení Petr Kašpar ml., Michael Růžička ml. a Kryštof Šlor (tým "Mokrý banditi"). Druhé místo obsadil tým, který hrál v jednotných dresech, ve složení Vlastimil Zemánek, Daniel Zemánek a Adam Platinský (tým "Stár team"). Bronzovou příčku obsadili Rudolf Pechanz, Zdeněk Kovář a Petr Vilikovský (tým "JakJeLibo"). Všichni,  kteří stáli na bedně získali drobné věcné ceny, diplomy a medaile.

Souběžně s nohejbalovým turnajem se již podruhé hrál turnaj v pétanque. Letos rozdělen na 2 kategorie - dospělí a děti. O pétaque byl velký zájem. Dětskou část turnaje vyhrála Eliška Schodová. Turnaj dospělých vyhrála Zuzana Malá.

Pro všechny hráče a fanoušky bylo obcí zajištěno občerstvení - grilované kýty. Zároveň chci poděkovat všem, kteří se podílela na přípravách, zajištění celého turnaje a následného úklidu. Ve fotogalerii najdete fotografie od příprav až po vyhlášení vítězů.